www.ktsfocus.pl

XV NOWOGARDZKIE SPOTKANIA TANECZNE

Wysłane przez Zielińska Anna w dniu 15th kwiecień 2018

14.04.2018r w Nowogardzie odbyły się XV Nowogardzkie Spotkania Taneczne, w którym brały udział pary z naszego klubu.
Wyniki przedstawiają się następująco:

do 7H
Kowalski Tymoteusz – Borowa Natasza – 1 miejsce
Fronczyński Marek – Bielaszewska Sonia – 1 miejsce
Kowalski Tymoteusz – Szwaja Alicja – 1 miejsce
Nożewski Dariusz – Bystrzycka Oliwia – 1 miejsce
Fronczyński Marek – Lendzianowski Maya – 2 miejsce
Nożewski Dariusz – Marszał Marai – 2 miejsce
Walento Wojciech – Rząsa Maja – 2 miejsce
Hermański Aleksander – Wegner Wiktoria – 2 miejsce

8-9H
Gawlik Damian – Fil Edyta – 1 miejsce
Hermański Aleksander – Zielińska Blanka – 2 miejsce
Kacprzyk Jakub – Bednarek Kamila – 2 miejsce

10-11F
Pilichowski Eryk Tomasz – Wilk Zofia – 2 miejsce
Baum Filip – Marcińczyk Oliwia – 4 miejsce

8-9G
Gnosowski Igor – Wilkoszewska Malwina – 1 miejsce

10-11G
Gnosowski Igor – Wawrzyńska Nikola – 1 miejsce
Jagielski Bartosz – Kałucka Katarzyna – 1 miejsce
Trzciński Kajetan – Chatłas Jagoda – 1 miejsce

10-11E
Chmurzyński Bartłomiej Sławomi – Derlatka Gabriela – 4 miejsce
Pilichowski Eryk Tomasz – Wilk Zofia – 9 miejsce

12-13F
Baum Filip – Fil Eliza – 4 miejsce

10-11D ST
Szulc-Łatwiński Konrad Marek – Zielińska Amelia Anna – 3 miejsce
Jankowski Martin Tomasz – Ananicz Nina Aleksandra – 4 miejsce
Chmurzyński Bartłomiej Sławomi – Derlatka Gabriela – 5 miejsce

10-11D LA
Szulc-Łatwiński Konrad Marek – Zielińska Amelia Anna – 2 miejsce
Jankowski Martin Tomasz – Ananicz Nina Aleksandra – 4 miejsce
Chmurzyński Bartłomiej Sławomi – Derlatka Gabriela – 5 miejsce

14-15D ST
Sito Klaudiusz Robert – Konury Weronika – 3 miejsce
Przybyliński Maciej – Ładniak Gabryiela – 9 miejsce

14-15D LA
Sito Klaudiusz Robert – Konury Weronika – 3 miejsce
Polanowski Mateusz – Filipczak Maja Weronika – 7 miejsce
Przybyliński Maciej – Ładniak Gabryiela – 10 miejsce

pow. 15C ST
Pajestka Jakub Rafał – Pietrewicz Klaudia – 6 miejsce

10-11 OPEN ST
Szulc-Łatwiński Konrad Marek – Zielińska Amelia Anna – 3 miejsce
Jankowski Martin Tomasz – Ananicz Nina Aleksandra – 6 miejsce

10-11 OPEN LA
Szulc-Łatwiński Konrad Marek – Zielińska Amelia Anna – 4 miejsce
Jankowski Martin Tomasz – Ananicz Nina Aleksandra – 6 miejsce

12-13D ST
Szumny Michał Julian – Grzybowska Martyna – 11 miejsce

12-13D LA
Szumny Michał Julian – Grzybowska Martyna – 11 miejsce

14-15C ST
Przydryga Antoni Krzysztof – Krupa Natalia – 5 miejsce
Polanowski Mateusz – Filipczak Maja Weronika – 7 miejsce

14-15C LA
Przydryga Antoni Krzysztof – Krupa Natalia – 9 miejsce

pow.15B ST
Rylik Seweryn – Mycan Natalia Agnieszka – 2 miejsce

pow.15B LA
Marczak Adam Krzysztof – Zielińska Weronika Anna – 5 miejsce
Rylik Seweryn – Mycan Natalia Agnieszka – 7 miejsce

GRATULACJE



Szukaj na stronie

FOCUS SPORT

Dla osób ambitnych

FOCUS KIDS

Dla najmłodszych

FOCUS DOROŚLI

Dla osób w każdym wieku

Ostatnie wiadomości

MISTRZOSTWA POLSKI FTS W KLASACH B I A

Dodano w dniu 25th październik 2022

BALTIC CUP 2022

Dodano w dniu 11th październik 2022

SZKOLENIE Z PANIĄ IWONĄ GOLCZAK PROGRAM „KLUB 2022”

Dodano w dniu 11th październik 2022

ZAPRASZAMY DO NOWYCH GRUP TANECZNYCH

Dodano w dniu 26th sierpień 2022

40 tyś. zł dofinansowania dla Klubu Tańca Sportowego FOCUS Szczecin

Dodano w dniu 25th sierpień 2022

Ostatnie galerie zdjęć

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2022r – DZIEŃ IX

Dodano w dniu 14th sierpień 2022

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2022r – DZIEŃ VIII

Dodano w dniu 14th sierpień 2022

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2022r – DZIEŃ VII

Dodano w dniu 14th sierpień 2022