www.ktsfocus.pl

WYNIKI I FOTORELACJA Z XIII WIOSENNEGO TURNIEJU TAŃCA SPORTOWEGO

Wysłane przez Zielińska Anna w dniu 25th marzec 2017

18.03.2017r w Kamieniu Pomorskim odbył się XIII Wiosenny Turniej Tańca Sportowego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez Pana Cezarego Kujawskiego oraz  przedstawiamy wyniki naszych par:

 

8-9 H
1 miejsce – Trzciński Kajetan – Chatłas Jagoda
2 miejsce – Wodziński Karol – Wiewiórowska Oliwia
2 miejsce – Olejnik Karol – Szczepankiewicz Michalina
2 miejsce – Wodziński Karol – Zuterek Lena

8-9 G
1 miejsce – Baum Filip – Wiśniewska Julia
1 miejsce – Jagielski Bartek – Kałucka Katarzyna
1 miejsce – Jagielski Bartek – Fil Eliza
2 miejsce – Gnosowski Igor – Wawrzyńska Nikola
2 miejsce – Gnosowski Igor – Wilkoszewska Malwina
3 miejsce – Pirowski Michał – Bielaszewska Kornelia
3 miejsce – Pirowski Michał – Soroka Martyna

8-9 F
1 miejsce – Derejczyk Mateusz – Paradiuk Vanessa

10-11 G
1 miejsce – Baum Filip – Marcińczyk Oliwia

12-13 E
8 miejsce – Pośniak Piotr – Wardęga Hanna
15 miejsce – Gołębiowski Dominik – Wrońska Weronika

10-11 F
1 miejsce – Łabędzki Kamil – Brunda Julia
2 miejsce – Łabędzki Kamil – Wilkoszewska Aleksandra
3 miejsce – Waga Karol – Koniarz Bianka
3 miejsce – Pilichowski Eryk – Wilk Zofia

10-11 E
1 miejsce – Szulc-Łatwiński Konrad – Zielińska Amelia
5 miejsce – Jankowski Martin – Ananicz Nina
6 miejsce – Chmurzyński Bartłomiej – Derlatka Gabriela
8 miejsce – Szumny Michał – Grzybowska Martyna

12-13 F
2 miejsce – Moczek Marcin – Lewandowska Milena
3 miejsce – Kujawski Igor – Olejnik Amelia

14-15 D ST
5 miejsce – Przydryga Antoni – Krupa Natalia

14-15 D LA
3 miejsce – Przydryga Antoni – Krupa Natalia

12-13 D ST
2 miejsce – Polanowski Mateusz – Filipczak Maja

12-13 C ST
1 miejsce – Derejczyk Ignacy – Szalewska Natalia
4 miejsce – Polanowski Mateusz – Filipczak Maja

12-13 C LA
1 miejsce – Derejczyk Ignacy – Szalewska Natalia

14-15 C ST
2 miejsce- Sito Klaudiusz – Kijewska Karolina

14-15 C LA
2 miejsce – Sito Klaudiusz – Kijewska Karolina

pow. 15 C ST
5 miejsce – Pajestka Jakub – Pietrewicz Klaudia

pow. 15 C LA
6 miejsce – Rylik Seweryn – Mycan Natalia

pow.15 B ST
4 miejsce – Kaczmarek Igor – Warwas Wanesa
5 miejsce – Rylik Seweryn – Mycan Natalia

pow. 15 B LA
1 miejsce – Sowa Sławomir – Szyrocka Karolina
3 miejsce – Kaczmarek Igor – Warwas Wanesa

GRATULUJEMY!



Szukaj na stronie

FOCUS SPORT

Dla osób ambitnych

FOCUS KIDS

Dla najmłodszych

FOCUS DOROŚLI

Dla osób w każdym wieku

Ostatnie wiadomości

WYBORY I WALNE ZGROMADZENIE PZST

Dodano w dniu 17th sierpień 2022

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP – CZŁUCHÓW 2022r

Dodano w dniu 6th sierpień 2022

KARTA OBOZOWA DO POBRANIA

Dodano w dniu 4th lipiec 2022

INFORMACJE I GODZINY WYJAZDÓW NA SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2022

Dodano w dniu 4th lipiec 2022

GRAND PRIX POLSKI FTS „WAKACJADA 2022” – KOBYLNICA

Dodano w dniu 13th czerwiec 2022

Ostatnie galerie zdjęć

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2022r – DZIEŃ IX

Dodano w dniu 14th sierpień 2022

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2022r – DZIEŃ VIII

Dodano w dniu 14th sierpień 2022

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2022r – DZIEŃ VII

Dodano w dniu 14th sierpień 2022