www.ktsfocus.pl

MISTRZOSTWA I PUCHAR ZACHODNIOPOMORSKIEGO ZWIĄZKU TAŃCA SPORTOWEGO – MIĘDZYZDROJE 2020r

Wysłane przez Zielińska Anna w dniu 26th listopad 2020

W miniony weekend w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa i Puchar Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego, gdzie wystartowała duża grupa reprezentująca KTS FOCUS z Kamienia Pomorskiego. Nasi zawodnicy dzielnie rywalizowali z najlepszymi tancerzami z województwa zachodniopomorskiego zdobywając dla Klubu sporą ilość pucharów i medali.
Turniej odbywał się bez udziału publiczności jednak rodzice mogli oglądać występy naszych tancerzy dzięki relacji on-line.

Oto wyniki par KTS FOCUS

12-13 kat klasa D
Kamil Łabędzki – Emilia Hnat I miejsce ST, III miejsce LA ( awans do klasy „C” LA )
Eryk Pilichowski – Zofia Wilk IV miejsce ST, XI miejsce LA
Bartłomiej Chmurzyński – Gabriela Derlatka VIII miejsce LA
Martin Jankowski – Nina Ananicz VIII miejsce LA

12-13 lat klasa C
Kamil Łabędzki – Emilia Hnat III miejsce ST ( awans do klasy „C” ST ) V miejsce LA
Martin Jankowski – Nina Ananicz IV miejsce ST
Bartłomiej Chmurzyński – Gabriela Derlatka V miejsce ST

Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych
Martin Jankowski – Nina Ananicz – V miejsce ST, X miejsce LA
Bartłomiej Chmurzyński -Gabriela Derlatka – VI miejsce ST, 9 miejsce LA
Kamil Łabędzki – Emilia Hnat – VII miejsce ST VII miejsce LA

14-15 lat klasa E
Mateusz Nożewski – Andżelika Warzych III miejsce

Pow. 15 lat klasa C
Klaudiusz Sito – Weronika Konury II miejsce ST ( awans do klasy „B” )
Maksym Trzasko – Gabriela Ładnika VI miejsce ST, IV miejsce LA

Pow. 15 lat klasa B
Antoni Przydryga – Natalia Krupa III miejsce ST, VI miejsce LA
Klaudiusz Sito – Weronika Konury IV miejsce LA

Mistrzostwa Województwa Młodzież
Dawid Szafrański – Maja Filipczak V miejsce ST
Antoni Przydryga – Natalia Krupa X miejsce ST, X miejsce LA
Maksym Trzasko – Gabriela Ładniak – XV miejsce ST
Klaudiusz Sito – Weronika Konury VIII miejsce LA

Pow.15 lat klasa A
Dawid Szafrański – Maja Filipczak III miejsce ST

Solistki do lat 7:
Anastazja Adamowicz I miejsce
Lena Głowacka I miejsce
Gabriela Ostrowska I miejsce
Zuzanna Zięba I miejsce

Solistki do 11 lat klasa G
Sonia Bielaszewska III miejsce

8-9 lat klasa G:
Tymoteusz Kowalski – Natasza Borowa I miejsce
Wojtek Walento – Weronika Nawrocka I miejsce
Darek Nożewski – Berenika Wójcik II miejsce
Tymoteusz Kowalski – Maya Lendzianowski II miejsce
Wojtek Walento – Milena Tetela II miejsce
Tomek Walento – Pola Szewczyk III miejsce

Gratulujemy wszystkim fantastycznej prezentacji i życzymy kolejnych sukcesów.



Szukaj na stronie

FOCUS SPORT

Dla osób ambitnych

FOCUS KIDS

Dla najmłodszych

FOCUS DOROŚLI

Dla osób w każdym wieku

Ostatnie wiadomości

MISTRZOSTWA POLSKI FTS W KLASACH B I A

Dodano w dniu 25th październik 2022

BALTIC CUP 2022

Dodano w dniu 11th październik 2022

SZKOLENIE Z PANIĄ IWONĄ GOLCZAK PROGRAM „KLUB 2022”

Dodano w dniu 11th październik 2022

ZAPRASZAMY DO NOWYCH GRUP TANECZNYCH

Dodano w dniu 26th sierpień 2022

40 tyś. zł dofinansowania dla Klubu Tańca Sportowego FOCUS Szczecin

Dodano w dniu 25th sierpień 2022

Ostatnie galerie zdjęć

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2022r – DZIEŃ IX

Dodano w dniu 14th sierpień 2022

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2022r – DZIEŃ VIII

Dodano w dniu 14th sierpień 2022

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2022r – DZIEŃ VII

Dodano w dniu 14th sierpień 2022