www.ktsfocus.pl

MISTRZOSTWA I PUCHAR ZACHODNIOPOMORSKIEGO ZWIĄZKU TAŃCA SPORTOWEGO – LIPIANY 2018r

Wysłane przez Zielińska Anna w dniu 20th listopad 2018

W dniach 17- 18 listopada w Lipianach nasze pary wzięły udział w Pucharze i Mistrzostwach Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego.
W sobotę na parkiecie rywalizowały następujące pary zajmując wysokie miejsca.
8-9 H
II MIEJSCE – Dariusz Nożewski i Hanna Dymańska
II MIEJSCE – Wojciech Walento i Weronika Nawrocka
I MIEJSCE – Marek Florczyński i Milena Tetela
I MIEJSCE – Tymoteusz Kowalski i Berenika Wójcik
I MIEJSCE – Marek Florczynski i Maya Lendzianowski

12-13 D ST
IV MIEJSCE – Michał Szumny i Martyna Grzybowska

12-13 D LA
IX MIEJSCE – Michał Szumny i Martyna Grzybowska

Pow. 15 C ST
I MIEJSCE – Jakub Pajestka i Klaudia Pietrewicz

8-9 G
I MIEJSCE Igor Gnosowski i Malwina Wilkoszewska

10-11 E
VI MIEJSCE – Eryk Pilichowski i Zofia Wilk
III MIEJSCE – Kamil Łabędzki i Bianka Koniarz

Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa LA
I MIEJSCE – Igor Kaczmarek i Karolina Perl

W niedziele w dwóch blokach tanecznych zaprezentowały się następujące pary

10-11 G
I MIEJSCE – Stanisław Rogowski i Pola Opasała

10-11 D ST
I MIEJSCE – Konrad Szulc-Łatwiński i Amelia Zielińska
II MIEJSCE – Bartłomiej Chmurzyński i Gabriela Derlatka
V MIEJSCE – Martin Jankowski i Nina Ananicz

10-11 D LA
I MIEJSCE – Konrad Szulc-Łatwiński i Amelia Zielińska
V MIEJSCE – Bartłomiej Chmurzyński i Gabriela Derlatka
VI MIEJSCE- Martin Jankowski i Nina Ananicz

14-15 C ST
I MIEJSCE – Antoni Przydryga i Natalia Krupa AWANS DO KLASY B!!
III MIEJSCE – Dawid Szafrański i Dalia Przetacznik

14 – 15 C LA
I MIEJSCE – Dawid Szafrański i Dalia Przetacznik
II MIEJSCE – Antoni Przydryga i Natalia Krupa AWANS DO KLASY B!!

14 – 15 B ST
III MIEJSCE – Mateusz Studziński i Natalia Szalewska
V MIEJSCE – Mateusz Polanowski i Maja Filipczak

14 – 15 B LA
III MIEJSCE – Mateusz Studziński i Natalia Szalewska

Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa OPEN ST
II MIEJSCE – Konrad Szulc – Łatwiński i Amelia Zielińska
IV MIEJSCE – Martin Jankowski i Nina Ananicz
V MIEJSCE – Bartłomiej Chmurzyński i Gabriela Derlatka

Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa OPEN LA
II MIEJSCE – Konrad Szulc – Łatwiński i Amelia Zielińska
V MIEJSCE – Martin Jankowski i Nina Ananicz
VII MIEJSCE – Bartłomiej Chmurzyński i Gabriela Derlatka

12 – 13 G
II MIEJSCE – Mateusz Nożewski i Lena Zuterek

Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa OPEN ST
III MIEJSCE – Mateusz Studziński i Natalia Szalewska
V MIEJSCE – Mateusz Polanowski i Maja Filipczak

Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa OPEN ST
IV MIEJSCE – Mateusz Studziński i Natalia Szalewska
V MIEJSCE – Dawid Szafrański i Dalia Przetacznik

Gratulacje dla wszystkich par



Szukaj na stronie

FOCUS SPORT

Dla osób ambitnych

FOCUS KIDS

Dla najmłodszych

FOCUS DOROŚLI

Dla osób w każdym wieku

Ostatnie wiadomości

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP – CZŁUCHÓW 2022r

Dodano w dniu 6th sierpień 2022

KARTA OBOZOWA DO POBRANIA

Dodano w dniu 4th lipiec 2022

INFORMACJE I GODZINY WYJAZDÓW NA SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2022

Dodano w dniu 4th lipiec 2022

GRAND PRIX POLSKI FTS „WAKACJADA 2022” – KOBYLNICA

Dodano w dniu 13th czerwiec 2022

SZKOLENIE Z PANIĄ ANETĄ PAWLAK – 4-5.06.2022r

Dodano w dniu 1st czerwiec 2022

Ostatnie galerie zdjęć

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2022r – DZIEŃ VI

Dodano w dniu 11th sierpień 2022

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2022r – DZIEŃ V

Dodano w dniu 11th sierpień 2022

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2022r – DZIEŃ IV

Dodano w dniu 11th sierpień 2022