www.ktsfocus.pl

II POLSKO – NIEMIECKIE WIOSENNE WARSZTATY TANECZNE

Wysłane przez Zielińska Anna w dniu 16th maj 2017

W dniach 12 – 14 maja 2017r. w Kamieniu Pomorskim odbyły się II Polsko – Niemieckie Wiosenne Warsztaty Taneczne sfinansowane z projektu Interreg Euroregionu Pomerania. Ze względu na uczestnictwo dzieci i młodzieży , którzy na codzień trenują różne formy taneczne zajęcia były o zróżnicowanej tematyce i stylach tanecznych.

Tak więc w programie całego tanecznego weekendu znalazły się następujące zajęcia: zumba , Hip – Hop oraz oczywiście taniec towarzyski . Dodatkową atrakcją dla par tanecznych była możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w XI Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie organizowanym przez DKTS „FOCUS”.

Uczestnikami warsztatów byli Nasi goście z Niemiec z TanzSportClub Schwedt i IG Frauen Und Familie z Prenzlau jak i oczywiście młodzi tancerze z Polski reprezentujący Klub Tańca Sportowego „FOCUS” z Kamienia Pomorskiego.

Wszystkie zajęcia poprowadzone zostały przez wykwalifikowanych instruktorów posiadających bardzo duże umiejętności i doświadczenie a odbywały się na Hali Widowiskowo – Sportowej w Kamieniu Pomorskim przy ul.Wolińskiej.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia – Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania.
Umowa nr FMP – 0034-17 pod tytułem ” II Polsko-Niemieckie Wiosenne Warsztaty Taneczne”.

 Szukaj na stronie

FOCUS SPORT

Dla osób ambitnych

FOCUS KIDS

Dla najmłodszych

FOCUS DOROŚLI

Dla osób w każdym wieku

Ostatnie galerie zdjęć

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2023r – DZIEŃ IX

Dodano w dniu 16th sierpień 2023

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2023r – DZIEŃ VIII

Dodano w dniu 16th sierpień 2023

FOTORELACJA Z SUMMER CAMP CZŁUCHÓW 2023r – DZIEŃ VII

Dodano w dniu 16th sierpień 2023