www.ktsfocus.pl

XVI NOWOGARDZKIE SPOTKANIA TANECZNE

Wysłane przez Zielińska Anna w dniu 15th Kwiecień 2019

27913_10042019

6 kwietnia 2019r w Nowogardzie po raz XVI odbyło się Nowogardzkie Spotkania Taneczne, w których wzięli udział Nasi tancerze. Zawodnicy rywalizowali w niemal wszystkich kategoriach tego turnieju, od najmłodszych do najstarszych. Oto wyniki:

Solistki
Wegner Wiktoria – I MIEJSCE
Mularz Dominika – I MIEJSCE
Szewczyk Pola – I MIEJSCE
Głowacka Lena – I MIEJSCE
Knuth Julia – I MIEJSCE

Graj Patrycja – II MIEJSCE
Glapa Martyna – II MIEJSCE
Major Lena – II MIEJSCE
Barańska Oliwia – II MIEJSCE
Kamińska Lena – II MIEJSCE

8 – 9 G1
Hermański Aleksander –  Gościniak Zuzanna – II MIEJSCE
Walento Wojciech – Nawrocka Weronika – II MIEJSCE

8 – 9 G2
Florczyński Marek – Tetela Milena – I MIEJSCE
Hermański Aleksander – Zielińska Blanka – I MIEJSCE
Dernowski Wiktor – Bystrzycka Oliwia – II MIEJSCE
Kowalski Tymoteusz – Borowa Natasza – II MIEJSCE
Nożewski Dariusz  – Wójcik Berenika – II MIEJSCE

10 – 11 G1
Gawlik Damian – Fil Edyta – II MIEJSCE
Pawlik Jakub – Czernecka Laura – II MIEJSCE
Guranowski Mateusz – Pilek Magdalena – III MIEJSCE

10 – 11 G2
Pawlik Jakub – Szczepańska Anna – II MIEJSCE
Gawlik Damian – Bednarek Kamila – III MIEJSCE

12 – 13 E
Pilichowski Eryk – Wilk Zofia – VIII MIEJSCE

Pow. 15 D ST
Trzasko Maksym – Mastalerz Amelia – III MIEJSCE

10 – 11 F1
Jagielski Bartosz – Kałucka Katarzyna – III MIEJSCE

10 – 11 F2
Jagielski Bartosz – Wiśniewska Julia – III MIEJSCE
Rogowski Stanisław – Opasała Pola – III MIEJSCE

12 – 13 D ST
Szulc-Łatwiński Konrad – Zielińska Amelia – I MIEJSCE
Chmurzyński Bartłomiej – Derlatka Gabriela – V MIEJSCE
Jankowski Martin -i Ananicz Nina – VI MIEJSCE
Szumny Michał – Grzybowska Martyna – VII MIEJSCE
Łabędzki Kamil – Koniarz Bianka – XII MIEJSCE

12 – 13 D LA
Szulc-Łatwiński Konrad – Zielińska Amelia – I MIEJSCE
Łabędzki Kamil – Koniarz Bianka – IV MIEJSCE
Jankowski Martin – Ananicz Nina – VI MIEJSCE
Chmurzyński Bartłomiej – Derlatka Gabriela – VII MIEJSCE
Szumny Michał – Grzybowska Martyna – X MIEJSCE

12 – 13 C ST
Szulc-Łatwiński Konrad – Zielińska Amelia – V MIEJSCE

14 – 15 C ST
Sito Klaudiusz – Konury Weronika – VI MIEJSCE

14 – 15 C LA
Sito Klaudiusz – Konury Weronika – IX MIEJSCE

Pow. 15 C ST
Pajestka Jakub – Pietrewicz Klaudia – VIII MIEJSCE

Pow. 15 C LA
Trzasko Maksym – Mastalerz Amelia – VII MIEJSCE

Pow. 15 B ST
Przydryga Antoni – Krupa Natalia – III MIEJSCE

Pow. 15 B LA
Przydryga Antoni – Krupa Natalia – V MIEJSCE

Serdecznie gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy

 



Szukaj na stronie

FOCUS SPORT

Dla osób ambitnych

FOCUS KIDS

Dla najmłodszych

FOCUS DOROŚLI

Dla osób w każdym wieku

Ostatnie wiadomości

TURNIEJ W KOBYLNICY I SZCZECINKU

Dodano w dniu 9th Czerwiec 2019

PIKNIK RODZINNY

Dodano w dniu 6th Czerwiec 2019

SZKOLENIE Z PANIĄ IWONĄ GOLCZAK

Dodano w dniu 27th Maj 2019

TANECZNY WEEKEND 25-26.05.2019r

Dodano w dniu 27th Maj 2019

KARTA OBOZOWA ŚWIDWIN 2019R

Dodano w dniu 17th Maj 2019

Ostatnie galerie zdjęć

FOTORELACJA Z OBOZU SZKOLENIOWEGO ŚWIDWIN 2018 – DZIEŃ XI

Dodano w dniu 23rd Sierpień 2018

FOTORELACJA Z OBOZU SZKOLENIOWEGO ŚWIDWIN 2018 – DZIEŃ X

Dodano w dniu 21st Sierpień 2018

FOTORELACJA Z OBOZU SZKOLENIOWEGO ŚWIDWIN 2018 – DZIEŃ IX

Dodano w dniu 20th Sierpień 2018