www.ktsfocus.pl

XII SŁONECZNY TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO

Wysłane przez Zielińska Anna w dniu 14th Maj 2018

32365490_1471011183045194_981736370319917056_n

12 maja w Dziwnowie odbył się XII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego, którego organizatorem byli: Dziwnowski Klub Tańca Sportowego Focus, Przedszkole Promyk Słońca w Dziwnowie, Miejski Ośrodek Sportu i Kultury w Dziwnowie. Wsparcia finansowego udzieliła Gmina Dziwnów.
W czterech blokach tanecznych podziwiać było można 130 par z całej Polski a w ostatnim bloku swoje umiejętności taneczne zaprezentowali najmłodsi tancerze z Przedszkola „Promyk Słońca” w Dziwnowie.
W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie wszystkim osobom i instytucją, które pomogły w realizacji kolejnego już turnieju w Dziwnowie.
Poniżej przedstawiamy wyniki par Klubu Tańca Sportowego FOCUS.

Do 7H
1 MIEJSCE
Fronczyński Marek – Lendzianowski Maya Focus –  Kamień Pomorski
Kowalski Tymoteusz – Alicja Szwaja Focus –  Kamień Pomorski
Nożewski Dariusz – Bystrzycka Oliwia Focus –  Kamień Pomorski
Fronczyński Marek – Bielaszewska Sonia Focus –  Kamień Pomorski
Kowalski Tymoteusz – Borowa Natasza Focus –  Kamień Pomorski
Nożewski Dariusz – Marszał Maria Focus –  Kamień Pomorski
Pawlik Jakub – Czarnecka Laura Focus – Gryfice

2 MIEJSCE
Walento Wojciech – Nawrocka-Trojanowska Weronika – Focus –  Kamień Pomorski
Prośniewski Tymoteusz – Major Lena Focus – Gryfice

8-9H
1 MIEJSCE
Pawlik Jakub – Szczepańska Anna Focus –  Gryfice

2 MIEJSCE
Kacprzyk Jakub – Bednarek Kamila Focus – Trzebiatów
Szynka Aleksander – Rząsa Maja Focus –  Kamień Pomorski

8-9G
1 MIEJSCE
Gnosowski Igor – Wilkoszewska Malwina Focus – Gryfice

10-11G
1 MIEJSCE
Jagielski Bartosz – Kałucka Katarzyna Focus – Gryfice
Trzciński Kajetan – Chatłas Jagoda Focus – Chojna

2 MIEJSCE
Gnosowski Igor – Wawrzyńska Nikola Focus – Gryfice

10-11F
2 MIEJSCE
Pilichowski Eryk Tomasz – Wilk Zofia  Focus – Kamień Pomorski
Baum Filip – Marcińczyk Oliwia Focus – Gryfice

10-11E
Chmurzyński Bartłomiej Sławomi – Derlatka Gabriela – 1 miejsceFocus –  Kamień Pomorski  (awans do klasy D)
Łabędzki Kamil – Koniarz Bianka – 3 miejsce Focus –  Kamień Pomorski
Pilichowski Eryk Tomasz – Wilk Zofia – 5 miejsce Focus –  Kamień Pomorski

14-15D ST
Sito Klaudiusz Robert – Konury Weronika – 2 miejsce Focus –  Kamień Pomorski (awans do klasy C)
Przybyliński Maciej – Ładniak Gabryiela – 7 miejsce Focus –  Kamień Pomorski

14-15D LA
Sito Klaudiusz Robert – Konury Weronika – 1 miejsce Focus –  Kamień Pomorski (awans do klasy C)
Polanowski Mateusz – Filipczak Maja Weronika – 6 miejsce Focus –  Kamień Pomorski
Przybyliński Maciej – Ładniak Gabryiela – 8 miejsce Focus –  Kamień Pomorski

Pow. 15C
Pajestka Jakub Rafał – Pietrewicz Klaudia – 5 miejsce Focus –  Kamień Pomorski

10-11D ST
Szulc-Łatwiński Konrad Marek – Zielińska Amelia Anna – 2 miejsce Focus – Szczecin
Chmurzyński Bartłomiej Sławomi – Derlatka Gabriela – 3 miejsce Focus –  Kamień Pomorski

10-11D LA
Szulc-Łatwiński Konrad Marek – Zielińska Amelia Anna – 2 miejsce Focus – Szczecin
Chmurzyński Bartłomiej Sławomi – Derlatka Gabriela – 3 miejsce Focus – Kamień Pomorski

12-13D ST
Szumny Michał Julian – Grzybowska Martyna – 7 miejsce Focus –  Dziwnów

12-13D LA
Szumny Michał Julian – Grzybowska Martyna – 6 miejsce Focus –  Dziwnów

14-15C ST
Studziński Mateusz – Szalewska Natalia – 1 miejsce (awans do klasy B) Focus –  Kamień Pomorski
Polanowski Mateusz – Filipczak Maja Weronika – 2 miejsce Focus –  Kamień Pomorski
Przydryga Antoni Krzysztof – Krupa Natalia – 3 miejsce Focus –  Kamień Pomorski
Sito Klaudiusz Robert – Konury Weronika – 8 miejsce Focus –  Kamień Pomorski

14-15C LA
Studziński Mateusz – Szalewska Natalia – 1 miejsce (awans do klasy B) Focus –  Kamień Pomorski
Przydryga Antoni Krzysztof – Krupa Natalia – 3 miejsce Focus –  Kamień Pomorski
Sito Klaudiusz Robert – Konury Weronika – 8 miejsce Focus –  Kamień Pomorski

Pow.15B ST
Rylik Seweryn – Mycan Natalia Agnieszka – 5 miejsce Focus –  Kamień Pomorski
Pajestka Jakub Rafał – Pietrewicz Klaudia – 6 miejsce Focus –  Kamień Pomorski

Pow. 15B LA
Marczak Adam Krzysztof – Zielińska Weronika Anna – 5 miejsce  Focus –  Szczecin
Rylik Seweryn – Mycan Natalia Agnieszka – 6 miejsce Focus –  Kamień Pomorski

Solistki
Sito Maja – 1 miejsce Focus –  Kamień Pomorski
Soroka Martyna – 1 miejsce Focus –  Kamień Pomorski
Biała Jagoda – 1 miejsce Focus –  Kamień Pomorski
Ryterska Pola – 1 miejsce Focus –  Kamień Pomorski
Wójcik Berenika – 1 miejsce Focus –  Kamień Pomorski
Ignaczak Julia – 1 miejsce Focus –  Chojna



Szukaj na stronie

FOCUS SPORT

Dla osób ambitnych

FOCUS KIDS

Dla najmłodszych

FOCUS DOROŚLI

Dla osób w każdym wieku

Ostatnie wiadomości

XII SŁONECZNY TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO

Dodano w dniu 14th Maj 2018

OBÓZ TANECZNY ŚWIDWIN 2018r

Dodano w dniu 27th Kwiecień 2018

XII SŁONECZNY TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO

Dodano w dniu 27th Kwiecień 2018

CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS ORAZ MISTORZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ

Dodano w dniu 25th Kwiecień 2018

XV NOWOGARDZKIE SPOTKANIA TANECZNE

Dodano w dniu 15th Kwiecień 2018

Ostatnie galerie zdjęć

FOTORELACJA Z OBOZU TANECZNEGO ŚWIDWIN 2017R DZIEŃ XI

Dodano w dniu 21st Sierpień 2017

FOTORELACJA Z OBOZU TANECZNEGO ŚWIDWIN 2017R DZIEŃ X

Dodano w dniu 20th Sierpień 2017

FOTORELACJA Z OBOZU TANECZNEGO ŚWIDWIN 2017R DZIEŃ IX

Dodano w dniu 20th Sierpień 2017