www.ktsfocus.pl

MISTRZOSTWA I PUCHAR ZACHODNIOPOMORSKIEGO ZWIĄZKU TAŃCA SPORTOWEGO

Wysłane przez Zielińska Anna w dniu 24th Listopad 2019

75453507_2002304596582514_5747747594554048512_o

W sobotę 23.11.2019r Nasi tancerze wybrali się do Szczecina. To właśnie tutaj odbywały się Mistrzostwa i Puchar Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego. Gorąca atmosfera od rana przyniosła naszym parą same sukcesy. Wyniki po pierwszym bloku rywalizacji przedstawiły się następująco:

12-13 E
Eryk Pilichowski i Zofia Wilk – I miejsce i awans do klasy D

14-15 C LA
Klaudiusz Sito i Weronika Konury – II miejsce
14-15 C ST
Klaudiusz Sito i Weronika Konury – I miejsce

Również druga część turnieju zakończona została sukcesami

12-13 D ST
Martin Jankowski i Nina Ananicz – I miejsce i awans do klasy C
Kamil Łabędzki i Emilia Hnat – II miejsce
Bartłomiej Chmurzyński i Gabriela Derlatka – IV miejsce

12-13 D LA
Kamil Łabędzki i Emilia Hnat – I miejsce
Martin Jankowski i Nina Ananicz – II miejsce
Bartłomiej Chmurzyński i Gabriela Derlatka – VII miejsce
Michał Szumny i Martyna Grzybowska – IX miejsce

12-13 C ST
Michał Szumny i Martyna Grzybowska – I miejsce
Konrad Szulc-Łatwiński i Amelia Zielińska – II miejsce

12-13 C LA
Konrad Szulc-Łatwiński i Amelia Zielińska – II miejsce

Mistrzostwa Województwa Młodzież OPEN ST
Antoni Przydryga i Natalia Krupa – II miejsce

Mistrzostwa Województwa Młodzież OPEN LA
Dawid Szafrański i Dalia Przetacznik – I miejsce

W trzeciej części turnieju wyrównana rywalizacja i niesamowita atmosfera przyniosła nam następujące wyniki:

MW Juniorzy Młodsi OPEN ST
Martin Jankowski i Nina Ananicz – II miejsce
Michał Szumny i Martyna Grzybowska – III miejsce
Konrad Szulc-Łatwiński i Amelia Zielińska – IV miejsce

MW Juniorzy Młodsi OPEN LA
Konrad Szulc-Łatwiński i Amelia Zielińska – II miejsce

Pow. 15 C ST
Maksym Trzasko i Gabrysia Ładniak – II miejsce

Pow. 15 C LA
Maksym Trzasko i Gabrysia Ładniak – IV miejsce

Ostatni blok zaowocował wspaniałymi miejscami, które zajęły nasze pary

Pow. 15 B ST
Antoni Przydryga i Natalia Krupa – IV miejsce
Dawid Szafrański i Dalia Przetacznik – VI miejsce

Pow. 15 B LA
Dawid Szafrański i Dalia Przetacznik – II miejsce
Antoni Przydryga i Natalia Krupa – VI miejsce

Gratulujemy wszystkim parom dzisiejszych sukcesów oraz życzymy powodzenia na następnych turniejach.



Szukaj na stronie

FOCUS SPORT

Dla osób ambitnych

FOCUS KIDS

Dla najmłodszych

FOCUS DOROŚLI

Dla osób w każdym wieku

Ostatnie wiadomości

SZKOLENIE Z JUSTYNĄ HAWKINS

Dodano w dniu 27th Listopad 2019

MISTRZOSTWA I PUCHAR ZACHODNIOPOMORSKIEGO ZWIĄZKU TAŃCA SPORTOWEGO

Dodano w dniu 24th Listopad 2019

OTTT O PUCHAR BURMISTRZA WOLINA ORAZ OTTS O PUCHAR BURMISTRZA KWIDZYNA

Dodano w dniu 27th Październik 2019

#PomorzeZachodnie #spolecznik #ProgramSpolecznik #KARR

Dodano w dniu 18th Październik 2019

PLAN ZAJĘĆ FOCUS KIDS ORAZ GRUPY POCZĄTKUJĄCE

Dodano w dniu 8th Październik 2019

Ostatnie galerie zdjęć

FOTORELACJA Z OBOZU SZKOLENIOWEGO ŚWIDWIN 2019 – DZIEŃ XI

Dodano w dniu 22nd Sierpień 2019

FOTORELACJA Z OBOZU SZKOLENIOWEGO ŚWIDWIN 2019 – DZIEŃ X

Dodano w dniu 21st Sierpień 2019

FOTORELACJA Z OBOZU SZKOLENIOWEGO ŚWIDWIN 2019 – DZIEŃ IX

Dodano w dniu 21st Sierpień 2019